Prijavnica za modele

Ova prijavnica za modele je nužna kako bih dobio kvalitetan uvid i informacije o tome što Vas zanima, kakvo fotografiranje trebate itd. Moja preporuka je da se Prijavnica popuni točno, objektivno i bez neistinitih informacija. Važno je u startu naglasiti da se informacije o Vama neće koristiti u nikakve svrhe, te se iste neće distribuirati dalje.
Prijavnicu je potrebno popuniti u cijelosti jer je u protivnom nećete moći poslati.
Nakon što mi stigne Vaša prijavnica za modele, javit ću Vam se u najkraćem mogućem roku kako bismo dogovorili termin i ostale detalje vezane uz Vaše snimanje.

Prijavnica za modele
Prijavnica za modele
Prijavnica za modele
Prijavnica za modele

Ukoliko postoje bilo kakve nejasnoće vezane uz popunjavanje Prijavnice, slobodno me kontaktirajte kako bismo ih otkloniti iako, smatram da su sva pitanja jasna i da neće biti problema :). Prilikom ispunjavanja želim naglasiti da imate potpunu slobodu pisati o svojim vještinama kao i u opisu sebe. Te informacije u konačnici, pri eventualnom odabiru, mogu imati ključnu ulogu.

Prijavnica za modele

Vaše ime *

Adresa *

Kontakt telefon *

Vaš e-mail *

Starost *

Visina *

Težina *

Konfekcijski broj *

Imate li iskustva? *

Imate li piercing? *

Imate li tetovažu? *

Boja kose *

Boja očiju *

Jeste li do sada sudjelovali u nekom zapaženijem projektu? *

Posjedujete li neke posebne vještine koje Vas čine posebnom / posebnim? (ples, balet, fitnes, sport) *

Na raspolaganju sam za sljedeće tipove fotografiranja? *

FashionPortraitBeautyCatalogueConceptual
LifestyleEditorialGlamourSportAction
SwimsuitLingerieMagazineMakeupBody Parts

Kako biste sebe opisali u par rečenica? *

Odaberite datoteku *
Veličina datoteke je limitirana na 512kb. Podržani formati su: JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, PDF.

Kod slanja fotografija vodite računa da mi pošaljete fotografiju pune figure, zatim close up fotografiju lica i jednu fotografiju po Vašem izboru.captcha

Partneri

Partneri
Partneri
New Vision Studio
The Shot Studio
Partneri
Partneri
Partneri

Model Release

Što je ustvari Model Release?
Ukratko, to je sporazum između fotografa i modela gdje model potvrđuje svojim potpisom prijenos prava na fotografiju ili fotografije u korist autora. Drugim rijećima, model je suglasan pritom da fotograf smije koristiti navedene fotografije u bilo koje svrhe. Naravno, fotograf isto tako dozvoljava modelu da koristi navedene fotografije u svrhu svoje promocije ili kako je dogovoreno, ali ukoliko je u pitanju komercijalna distribucija fotografija, autor mora biti upoznat s time i mora izdati suglasnost u pisanom obliku.
Model Release PDF